Branimir je izašao sam na prazan gol Bajerna, ali je neverovatno šta se desilo u ovoj situaciji (VIDEO)

Neverovatna intervencija Matsa Humelsa obeležila meč Bajern - Ajntraht u kojoj su Bavarci zabeležili pobedu i pobegli Lajpcigu na 10 bodova

• 1

Bajern sigurnim korakom ide ka obrani titule u Bundesligi, a posle 24. kola ima deset bodova prednosti u odnosu na Lajpcig, koji je kiksnuo kod kuće protiv Volfsburga, što su Bavarci iskoristili.

Šampion Nemačke je savladao Ajntraht sa 3:0 na Alijanc areni, a najzaslužniji su bili Robert Levandovski sa dva postignuta gola i Daglas Kosta, koji je postigao jedan gol.

Ko zna šta bi bilo da u 20. minutu, pri rezultatu 0:0 napadač Ajntrahta Branimir Hrgota, napadač Švedske, koji je poreklom iz Bosne i Hercegovine. Prešao je i golmana Nojera, i pred sobom imao praznu mrežu, a onda smo videli jednu od intervencija godine.

Mats Humels je s leđa uklizao i izbacio loptu u korner, bukvalno delić sekunde pre nego što je Hrgota uputio šut ka golu.

Bajern je iskoristio to i ubrzo preko Levandovskog i Koste u 38. i 41. minutu do kraja poluvremena poveo sa 2:0, da bi najbolji strelac Bajerna zatim ponovo postigao još jedan gol u 55. minutu i tako rešio meč i doneo Bajernu nova tri boda, kojima je pobegao Lajpcigu na 10 poena prednosti na prvom mestu.

Bayern 3- 0 Eintracht Frankfurt by sporttvt