NAJLUĐI MEČ U ENGLESKOJ: Promašili dva penala, pa pobedili Vest Hem u 90. minutu! (VIDEO)

Zanimljiv meč u Engleskoj

• 0

Fudbaleri Evertona napravili su veliki evropski korak pobedivši VBA u 28. kolu Premijer lige.

Karamele su sedme posle ove utakmice sa 47 bodova, tri manje od Arsenala koji ima i dve utakmice više! Trijumf je zabeležio i Hal koji se bori za opstanak, a na terenu je do 75. minuta bio Lazar Marković, dok bivšeg člana Crvene zvezde Evandra nije bilo zbog povrede.

Prava ludnica viđena je u meču Bornmuta i Vesthema, domaćini su promašili dva penala u prvom poluvremenu, a onda su uspeli da slave sa 3:2 pogotkom Kinga u 90. minutu utakmice. Time je ekipa odmakla od  zone ispadanja, sada ima 30 bodova, Hal je ispod crte sa 24. Vest Hem nema čime da se pohvali, jer ne zna za pobedu u poslednje četiri utakmice.