≫

Tošićev Bešiktaš izbacio Olimpijakos sa igračem manje, još jedan Srbin prošao dalje (VIDEO)

Srbi se dobro proveli u Ligi Evrope

• 0

Fudbaleri Bešiktaša su pobedili Olimpijakos sa 3:1 u Istanbulu i overili plasman u četvrtfinale Lige Evrope.

Posle vođstva od 2:0, Oli se vratio u život golom Eljunusija, ali je Abubakar mogao sve da upropasti crvenim kartonom u 39. minutu. I sa igračem manje, Turci su otišli dalje uz novi pogodak Babela, u 75. minutu.

Selta je i u drugom meču savladala Krasnodar, golovima Mala i Aspasa, a akter ove utakmice od starta bio je i Nemanja Radoja, koji je ulivao poverenje u veznom redu. Ajaks je anulirao poraz od 2:1 u Amsterdamu i prošao sa 2:0, dok se Junajted zadovoljio sa 1:0 protiv Rostova, golom Mate na asistenciju Ibrahimovića.ž

Romi je pirova bila pobeda nad Lionom jer je izgubila sa 4:2 u prvom okršaju, a najviše vatre bilo je u duelu Borusije Menhengladbah i Šalkea. Iako su domaćini imali 2:0, Šalke je uzvratio za  2:2 i prošao dalje golom u gostima, pošto je u prvoj utakmici bilo 1:1.