≫

Bio je sam na 5 metara i uradio je najgoru moguću stvar: Ovaj promašaj mogao bi skupo da košta Crnogorce (VIDEO)

Sokolovi su mogli da povedu u 71. mintuu protiv Poljaka

• 0

Fudbalska reprezentacija Crne Gore izgubila je u nedelju veče od Poljske na svom terenu (2:1), ali su vrlo lako mogli da preokrenu rezultat za samo osam minuta.

Pojaci su vodili na poluvremenu kada je Mugoša u 63. minutu izjednačio na 1:1, da bi zatim domaći tim propustio neverovatnu priliku za 2:1.

Daljinac baner

Igrao se 71. minut kada je štoper Šofranac ostao sam na pet metara posle kornera, i kada se očekivalo da zakuca loptu u gol Fabijanskog on ju je samo okrznuo i poslao u gol aut.

Samo deset minuta kasnije Poljaci su dali gol za pobedu i verovatno overili prvo mesto. Crnogorcima predstoji žestoka borba za baraž.