Real gazi ka tituli, Katai video tri laka gola u Madridu! (VIDEO)

Rutina Reala na putu do titule

• 2

Fudbaleri Reala pobedili su Alaves sa 3:0 i nastavili dominaciju u Primeri posle 28 utakmica.

Gostujuća ekipa načeta je u 31. minutu kada je Benzema pokazao golgeterski refleks iz prve udarcem, a potpuna terenska nadmoć dugo je ostajala bez krune, sve do 85. minuta.  Tada je Isko zakucao loptu u mrežu iskosa sa desne strane, a bivši igrač Crvene  zvezde Aleksandar Katai dobio je šansu da zaigra od 75. minuta.

Pred sam kraj, nakon slobodnog udarca i prečke, Naćo je natrčao i postavio konačnih 3:0, za veliki korak ka tituli. Real ima 68 bodova, naspram 63 Barselone, koja će u večernjim časovima gostovati Granadi.