Ovako se uzima titula: Tresla se Moskva posle gola Spartaka za pobedu u 96. minutu! (VIDEO)

U poslednjem trenutku

• 1

Moskovski Spartak žestoko se poigrao sa nervima svojih navijača, pošto je slabašni Orenburg pao tek golom u 96. minutu.

Uspeo je Spartak da prospe 2:0 od 58. minuta, Popović i Duriš su malo kasnije za dva minuta došli do izjednačenja, a onda je inicijativa Moskovljana dugo ostala bez nagrade.

Sve do 96. minuta, kada je Promes vrhunski reagovao u šesnaestercu, promešao odbranu i smestio loptu u sam levi ugao.

Spartak ne blista, ali je ipak zadržao +6 u odnosu na CSKA i Zenit, koji vrebaju posle 21. kola. U narednom kolu, Spartak gostuje Ufi, CSKA Krasnodaru, Zenit čeka Anži.