Trener Lučana se nije pojavio na konferenciji, ali je sa terena Marakane poručio: Elvis Prisli je rešio utakmicu!

Čudna izjava Nenada Milovanovića

• 13

Trener Mladosti iz Lučana Nenad Milovanović bio je vidno nezadovoljan suđenjem na meču sa Crvenom zvezdom.

To je konstantno pokazivao u drugom poluvremenu tokom meča, ali i posle njega.

Na konferenciji za medije se nije pojavio (bio je pomoćnik), dok je sa terena Marakane rekao:

- Dosta dugo sam na klupi razmišljao da li uopšte da dajem izjavu. Ili da ćutim, jer i čutanje nešto govori. Mladost je krenula dobro, nije se branila, imala je vođstvo 1:0, onda gol Zvezde na početku drugog poluvremena, u redu. A onda na scenu stupa Elvis Prisli i revaša utakmicu - rekao je Milovanović.

Gosti su se žalili na sudiju Simovića jer je dao drugi žuti Andriću, kao i to što je svirao penal za crveno-bele iako je kontakta bilo.

Nešto kasnije i Mladost je dobila penal na drugoj strani.