GAĆINOVIĆ ZAKUCAO LOPTU U MREŽU: Srpski reprezentativac munjevito reagovao i spasio Ajntraht poraza (VIDEO)

Ajntraht remizirao sa Verderom (2:2) u prvoj utakmici 28. kola

• 1

Mijat Gaćinović igra u sjajnoj formi, a nakon odličnog debija za reprezetnaciju Srbije, nastavio je u istom ritmu i u svom klubu. Ovoga puta je postigao gol za Ajntraht u remiju protiv Verdera (2:2).

Njegova ekipa je gubila na svom terenu sa 2:0 golovima Junuzovića u 37. i Bartelsa u 43. minutu, ali je srpski reprezentativac u drugom poluvremenu najavio preokret.

Pogodio je već posle tri minuta igre u durgom poluvremenu nakon centaršuta Abrahama iz kornera. Uspeo je da se snađe u gužvi u kaznenom prostoru i da odličnim udarcem glavom zakuca loptu u mrežu, iako je bio među najnižima na terenu.

Konačan rezultat meča postavljen je u 72. minutu nakon penala koji je Fabian pretvorio u gol za 2:2 i konačan ishod meča.

Eintracht Frankfurt 1 - 2 SV Werder Bremen... by live-football3