≫

Ljajićeva "bomba" potopila ostrvljane! (VIDEO)

Srpski fudbaler postigao efektan gol na Sardiniji, Torino pobedio

• 3

Sinišinim "bikova" prijala je Sardinija i gostovanje Kalariju. Upisana je pobeda i nastavljen dobr niz rezultata pred ulazak u finiš sezone.

Ekipa srpskog stručnjaka pobedila je 3:2, a dobar deo zasluga za takav epilog ide "na dušu" Adema Ljajića čiji je gol za 1:1 bio moža i ključan trenutak utakmice.

Svakako najlepši.

Povremeni reprezentativac Srbije bio je na vrhuncu zadatka u trenutku kada je "zategao praćku" sa dvadesetak metara i pogodio mrežu ostrvljana.

Na taj način, anulirao je pogodak Marka Borijela iz penala iz 19. minuta.

Preokret na Sardiniji doneo je nezadrživi, verovatno najbolji špic Evrope u ovom trenutku, Beloti, koji je sjajno odreagovao pred golom Kaljarija i glavom, sa mnogo osećaja, pogodio za 2:1.

Ganijac Afrije Akuah je početkom drugog poluvremena doneo Torinu vođstvo od 3:1, ali je isti igrač umalo ispao tragičar jer je dobio crveni karton u 90+1. minutu, a Kaljari izjednačio u 90+4. minutu, za brigu Mihajlovića.

Ipak, srećom po Srbina, nije bilo vremena za novu promenu rezultata.

U ostalim mečevima 31. kola ubedljivi su bili Milan, Roma i Udineze, a Inter se obrukao porazom od Krotonea.