LALATOVIĆ POSLE LUČANA: Stavljali su glavu gde mnogi neće kopačku! Očigledno im je bod bio jako potreban (VIDEO)
Konferencije Nenada Lalatovića retko kada su dosadne, a ova posle remija Čukaričkog i Mladosti iz Lučana svakako nije.
Brđani su odigrali 1:1 i propustili priliku da u poslednjem kolu samo odlučuju o svojoj sudbini i ulasku plej-of, a Lalatovića je začudilo zašto gosti nisu igrali otvoren fudbal s obzirom na to da su bili rasterećeni.
- Očekivao sam lepu, otvorenu utakmicu, ali dobro fudbal se igra za bodove. Njihovi igrači su danas izginuli u svojih šesnaest metara, stavljali glavu gde neko neće kopačku za taj jedan bod, očigledno im je jako bio potreban i ja im čestitam na tome - rekao je Lalatović.
U nastavku pogledajte i video cele konferencije sa Banovog Brda, kao i izveštaj s utakmice:
(Telegraf.rs)
Video: Srđa Knežević posle humanitarne utakmice za pomoć nekadašnjem golmanu Partizana Darku Božoviću
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Dzaja
najsrecni covek posle rezultata 3 4 za zvezdu na banovom brdu bio je lalatovic a sad nesto sto se mladost borila!sto nisi igro nereseno sa zvezdom mozda bi ti i taj bod znacio?
Podelite komentar