Ronaldo ušao u istoriju! Postao je prvi fudbaler sa 100 golova u evropskim takmičenjima, a dao ga je đonom (VIDEO)

Veliki jubilej Portugalca, kakav dosad niko nije dostigao

• 5

Kristijano Ronaldo je kralj evropskih takmičenja! Zvanično najbolji igrač sveta je postigao dva gola protiv Bajerna i preokrenuo rezultat, nakon što su Bavarci poveli sa 1:0 golom Vidala, a tako je došao do brojke od 100 postignutih golova, čime je postao jedini igrač kome je tako nešto uspelo u istoriji.

Portugalac je najpre posle centaršuta Karvahala u 47. minutu izjednačio šutem iz voleja, da bi u 77. minutu na fenomenalno reagovao na asistenciju Asensija.

Đonom je reagovao i zahvatio loptu, koju je proturio kroz noge Manuelu Nojeru, koji je do tog momenta činio čuda na golu i branio nemoguće.

Ipak, nije uspeo da spreči Ronalda da postigne svoj 100. gol u evropskim takmičenjima.