Auuu, kakva glupost golmana Bešiktaša! Driblao trojicu kod svog gola i odveo Turke u propast (VIDEO)

Turski tim prokockao prednost u finišu meča...

• 0

Fudbaleri Bešiktaša prokockali su prednost protiv Liona za samo 120 sekundi, a glavni krivac za to svakako je njihov golman Fabri.

Nakon što je primio gol za 1:1 u 83. minutu, Fabri je nedugo zatim napravio možda i najveću glupost u karijeri.

Pokušao je da predribla trojicu fudbalera i nije uspeo. Morel mu je uzeo loptu i dao gol za 2:1.

Podsetimo, meč su obeležili neredi navijača. I to onih turskih koji su domaće pristalice sa tribina oterali na teren. Upravo zbog toga utakmica je kasnila 45 minuta.