Stara dama na odličan način iskoristila kiks Rome

• 2

Šest kola pre kraja Serije A - Juventus imaosam bodova viška u odnosu na drugoplasiranu Romu!

To znači da su aktuelnom petostrukom šampionu Italije potrebno još 10 bodova kako bi upisali novu recku.

U subotu popodne savladali su Peskaru golovima Iguaina u prvom poluvremenu, dok je Roma odigrala samo 1:1 protiv Atalante na svom terenu.

Vučica je čak i gubila na poluvremenu, ali je Edin Džeko u 50. minutu doneo bod koji će Romi barem pomoći u borbi za drugo mesto koje vodi direktno u LŠ.

Napoli sada ma priliku da stigne na samo dva boda zaostatka ukoliko večeras savladaju Udineze.

Čast domaćina u ovom 32. kolu odbranili su jedino Kaljari, koji je pobedio 4:0 Kjevo, i Sasuolo (pobedili Sampdoriju 2:1) Torino je odigrao samo 1:1 sa Krotoneom kod kuće, Fjorentina je izgubila od Empolija, dok su Đenova i Lacio podelili bodove - 2:2.