Tadić promašio penal u 90. minutu, Sanderlend ispao iz Premijer lige (VIDEO)

Srbin mogao da donese trijumf Svecima sa bele tačke

• 1

Fudbaleri Sanderlenda će od sledeće sezone igrati u Čempionšipu!

Porazom kod kuće od Bornmuta (1:0), Crne mačke su ostale zakucane za dno sa 21 bodom, 13 manje od sigurne zone s tim da su do kraja ostala još četiri meča.

Bornmut je do sve tri boda došao golom u 88. minutu, a prethodno su Borini i Defo propustili sjajne prilike za gol.

Teško da bi se Sanderlend izvukao i da su pobedili, a remi Hala protiv Sautemptona (0:0) je upravo taj bod više koji im je nedostižan.

Tigrovi, za koje je do 90. minuta igrao Lazar Marković, bili su na ivici poraza.

Sautempton je upravo u nadoknadi imao priliku da sa bele tačke  dođe do tri boda, ali je penal promašio Dušan Tadić.

Tačnije, Jakupović mu je odbranio.

Sjjanu priliku da praktično obezbede opstanak imali su fudbaleri Kristal Palasa koji su kod kuće poraženi od Barnlija rezultatom 2:0.

Barns u 18. i Grej u 85. minutu bili su strelci za goste koji su sada za bod pretekli Palas.

Luka Milivojević je odigrao još jedna dobar meč, a njegov tim i dalje ima sedam bodova više od zone ispadanja i navijaće za Junajted u nedelju protiv Svonsija.