PETA, OKRET, PA BOMBA: Ristić parirao Petkoviću sjajnim pogotkom (VIDEO)

Zvezdin talenat začinio pobedu majstorskim golom

• 1

Fudbaler Crvene zvezde Mihailo Ristić overio je pobedu Zvezde sjajnim pogotkom za 3:1.

On je ušao u 80. minutu, a samo pet minuta kasnije maestralno je okrenuo čuvara petom, pa sa 20-ak metara nezaustavljivo šutirao, pravo u golmanov ugao.

>>>OVAKAV GOL MARAKANA NIJE DUGO VIDELA: Petković tri puta lomio kičmu, pa zakucao loptu u mrežu! (VIDEO)

>>>Zvezda sačuvala nadu majstorijama, dugo će se pričati o golovima Petkovića i Ristića! (VIDEO)

>>>Piksijeva dramatična ispovest posle Maksimira: Boban se družio sa svim Zvezdašima, ne znam zašto je zastranio!

Tu se Ristić nije zaustavio, postavio je asistencijom za Milića konačan rezultat od 4:1. U nastavku prvenstva, u dve preostale utakmice, Zvezda ipak zavisi od Partizana, koji ima tri boda više.