Real šampion po 33. put u istoriji! Ronaldo ''burekom'' ugasio Barsine nade! (VIDEO)

Ronaldo i Benzema srušili Malagu na gostovanju u poslednjem kolu što je ''Kraljevskom klubu'' donelo 33. pehar državnog prvaka u istoriji

• 9

Real je osvojio titulu u Španiji! Kraljevski klub je osvojio 33. titulu državnog prvaka, pošto je u poslednjem kolu savladao Malagu na gostovnaju sa 2:0, što im je bilo dovoljno za osvajanje pehara tri boda ispred Barselone.

Nadu navijača Barse srušio je Ronaldo već u 2. minutu, kada je postigao gol na asistenciju Iska, a pobedu je zapečatio Benzema u drugom minutu u 55. minutu.

Barsa je istovremeno savladala Eibar sa 4:2 posle preokreta na Nou Kampu, gde je gubila sa 2:0 do 63. minuta, posle golova Inuia u 7. i 61. minutu.

Ipak, u 63. minutu Hunka je postigao autogol, zatim su Suarez s jednim i Mesi sa dva gola doneli preokret. Mesi je jedan gol dao sa bele tačke, a zanimljivo je i da je promašio jedan penal u 69. minutu pri rezultatu 2:1 za Eibar.

Na kraju im svakako pobeda nije donela ništa, jer je Real sigurno slavio u Malagi i posle pet godina je ponovo šampion.