VEOMA SAM RAZOČARAN: Bufonov osvrt na poraz u finalu i iskrena pohvala Realu

Golman Juventusa po treći put gleda kako neko drugi diže pehar Lige šampiona

• 2

Juventusu je ponovo izmakao trofej Lige šampiona - u Kardifu je u finalu Real Madrid savladao italijanskog prvaka rezultatom 4:1, i po prvi put u istoriji takmičenja odbranio titulu šampiona Evrope.

Golman Juvea Đanluiđi Bufon je po treći put u karijeri morao da gleda kako neko drugi diže pehar koji mu fali u bogatoj riznici.

- Veoma sam razočaran. Verovao sam da smo učinili sve kako bismo došli do trofeja - otvoreno je rekao Italijan.

- Odigrali smo odlično prvo poluvreme, napravili smo Realu velike probleme, ali čini se da nam treba dodatna snaga da bismo osvojili ovo takmičenje - rekao je Bufon, i potom sportski čestitao Realu:

- Oni su pokazali klasu u drugom poluvremenu. Navikli su da igraju i da pobeđuju u finalima. Zasluženo su pobedili.