≫

Tužna reakcija Đokovića kada su ga pitali o brutalnom porazu sa nulom u 3. setu: Teško je da komentarišem... (VIDEO)

Nikada ovakvog Đokovića nismo videli

• 23

Novak Đoković nije ličio na sebe u poslednja dva seta četvrtfinala Rolan Garosa protiv Dominika Tima, gde je poražen sa 3:0.

Poslednji set posebno je zaboleo novakove navijače, jer kao nikada u karijeri, totalno se njegova igra raspala. Kada su se mnogi nadali preokretu, Novak je izgubio set sa nulom i tako završio takmičenje na Rolan Garosu.

Ostao je bez krune i 2. mesta na ATP listi, a može da padne još dublje u zavisnosti od ostalih rezultata.

Kada je upitan da prokomentariše razloge poraza, Novaku je bilo teško da se obrati.

- Da, teško je da komentarišem treći set očigledno. Ništa nije išlo na moju stranu, sve je bilo u njegovu korist. Prilično loš set. Ali mislim da se sve odlučilo u prvom setu. Izgubio sam ključni brejk na početku drugog seta.