Putina oduševila moćna Rusija na startu Kupa konfederacija! (VIDEO)

Lepa uvertira Rusa za ono što sledi 2018. godine

• 7

Fudbaleri Rusije pobedili su Novi Zeland sa 2:0 na otvaranju Kupa konfederacija u Sankt Petersburgu.

Bilo je važno Rusima da ostave dobar utisak jer će za godinu dana biti domaćini Mundijala, a generalka deluje obećavajuće.

Vladimir Putin je sedeo u loži do prvog čoveka FIFA Đanija Infantina, bio je odlično raspoložen, naročito posle golova koje su postigli Glušakov i Smolov.

Glušakov je prvo u 31. minutu odlično reagovao i lobovao golmana posle brze akcije, ali je ipak pogodak pripisan Boksalu kao autogol, dok je odlično kombinovanje igrača Rusije viđeno i u 69. minutu za konačan rezultat.

Rusi su  ugrupi A sa Portugalom i Meksikom, koji će se sastati u nedelju.