≫

Tragična je eliminacija Vojvodine već na startu kvalifikacija za Ligu Evrope! (VIDEO)

Srbija ostala bez dva predstavnika u kvalifikacijama

• 13

Kakva šteta za fudbalere Vojvodine.

Ostali smo bez još jednog predstavnika već u prvom kolu kvalifikacija za Ligu Evrope, s obzirom da je novosadska ekipa poražena u revanšu od Ružomberoka rezultatom 2:0.

U prvom meču u Novom Sadu je Voša slavila 2:1, ali su dva gola Slovaka večeras presudila timu Nenada Vanića.

Oba pogotka je Voša primila u drugom poluvremenu: najpre je u 67. minutu posle prekida Kovačević zakačio loptu i prosledio je u svoju mrežu, ali je pravo razočaranje usledilo u 87. minutu.

Opet su domaći postigli gol iz prekida nakon jako loše reakcije odbrane. Maslo je bio strelac.

U Azerbejdžanu, fudbaleri Mladosti iz Lučana su izgubili rezultatom 2:0 od Intera.

Ekipa je u Bakuu potvrdila prolaz u drugo kolo pogocima Denisa u 23. i Hadžijevim u 74. minutu. Treba istaći da je Mladost od trećeg minuta nadoknade prvog poluvremena ostao sa desetoricom na terenu, pošto je dva žuta kartona skupio Pejović.