Kako je igrao Zvezdin rival: Odbrana Irtiša komična, ali jedan igrač pravi dar-mar u napadu! (VIDEO)

Nije ni Irtiš imun na kikseve

• 14

Fudbaleri Irtiša čekaju Crvenu zvezdu u 2. kolu kvalifikacija za Ligu Evrope, i to pošto nisu primili gol 180 minuta.

Tim iz Pavlodara je eliminisao bugarski Dunav Ruse sa ukupnih 3:0, nakon trijumfa sa 2:0 u revanšu.

Kazashtanci su bili u Bugarskoj bolji i već je sve bilo jasno posle 6. minuta kada je Mario Maslać zakucao loptu u mrežu glavom.

U završnici, Arslan Darabajev je odlično šutirao sa 20-ak metara po zemlji, a sudeći po kompilaciji detalja sa utakmice, Irtiš je i te kako sklon kiksevima.

U devetominutnom preseku, mogu se videti dve katastrofalne greške odbrane Irtiša, u dodavanjima i proceni na 30-ak metara od gola, što Dunav doduše nije umeo da kazni.

Deluje neverovatno da je rezultat bio samo 2:0 jer je mnogo šansi viđeno na obe strane, a Zvezda će posebnu pažnju morati da obrati na strelca Darabajeva, koji diriguje igrom Irtiša.