TADIĆ IGRA SAM: Protiv bivšeg kluba dao dva i namestio dva gola

Reprezentativac Srbije Dušan Tadić obeležio je prvo kolo holandske lige. Bio je zaslužan za sve golove svog novog tima Tventea

• 0

Perfektnu partiju pružio je srpski vezni igrač u prvom kolu holandske fudbalske lige.

Njegov novi klub Tvente pobedio je njegov bivši klub Groningem 4:1. Možda je bolje reći da je Tadić sam pobedio svoj doskorašnji klub.

Prvo je asistirao Čadliju u 30. minutu, pa je odmah nakon tri minuta i sam povisio prednost na 2:0. To je bio i rezultat na poluvremenu.

U drugom poluvremenu opet je prvo asistirao Čadliju u 54. minutu, a onda je i sam zacementirao pobedu Tventea u 71. minutu, kada je postigao svoj drugi gol na utakmici.

Utešni gol za Groningem postigao je Bakuna u 81. minutu.

Tadiću ovo nije bio debi za Tvente, jer je već igrao u Ligi Evrope, kada je na četiri meča postigao dva gola.