≫

Nestvarne scene u Bundesligi, sneg bacio u očaj "davljenike" - lopta stala pred praznim golom! (VIDEO)

Majka priroda se surovo poigrala sa Hanoverom

• 1

Hanover je dodatno umanjio svoje šanse da opstane u Bundesligi novi porazom koji je ovoga puta bio i splet nesrećnih okolnosti u režiji majke prirode.

Na "HDI Areni" gostovao je Bajer iz Leverkuzena koji je upisao pobedu 3:2, ali sve bi se možda srećnije završilo po domaći tim da je jedna lopta posle Haragučijevog šuta u nebranjenu mrežu završila u golu umesto - u snegu!

Inače, severni deo Nemačke bio je pod kijametom, Hanover nije bio izuzetak, a zavejan teren i te kako je smetao igračima oba tima, ispostavilo se daleko više fudbalerima Hanovera koji su od 28 minuta bili u minusu od 2:0.

Velika prilika ukazala se Japancu Haragučiju pri pomenutom rezultatu, svi na stadionu su već videli loptu u mreži pošto je napadač Hanovera zaobišao golmana i uputio udarac, čak se i defanzivac gostiju pomirio sa već izvesnim ishodom.

Međutim, beli pokrivač sve je pokvario, lopta je usporila u snegu i zaustavila se negde na gol-liniji, a defanzivac Bajera je pokupio i odneo daleko od gola.

U nastavku, Hanover je uspeo da postigne dva gola, ali su gosti još jednim sebi obezbedili pobedu i tri boda u borbi za četvrto mesto.