• 0

Biševac debitovao, Lion jedva iščupao bod (VIDEO)

Novajlija u ligi Evijan odigrao je 1:1 protv Liona i pokvario stoodstotan učinak "lavovima" na startu Lige 1

• 0

Fudbaleri Evijana i Olimpika iz Liona igrali su večeras nerešeno 1:1, u prvoj utakmici 3. kola Prvenstva Francuske. Evijan je stigao u vođstvo preko Barbose u 57. minutu, a izjednačio je Bastos golom iz slobodnog udarca u 74. minutu.

Reprezentativac Srbije Milan Biševac debitovao je i odigrao svih 90 minuta u dresu gostujućeg tima.  Bio je ovo prvi bod za novajliju u Ligi 1 Evijan i prva utakmica u novoj sezoni u kojoj Lion nije uzeo ceo plen.

U preostalim mečevima 3. kola sutra igraju Nica - Lil, Nansi - Tuluz, Troa - Lorijan, Ren - Bastija, Rems - Sošo i Valensijen - Ajačio, a u nedelju Monpelje - Olimpik Marsej, Sent Etjen - Brest i Pari sen Žermen - Bordo.