ŠOK NA "SAN SIRU": Sampdorija nadigrala Milan! (VIDEO)

"Roso-neri" olako svratili povratnika u Seriju A, pa je posle kornera u 59. minutu Andrea Košta bio najviši u skoku i matirao Abijatija za vođstvo i pobedu 1:0

• 0

Fudbaleri Sampdorije šokirali su sve na "San Siru" pošto su savladali vicešampiona Serije A Milan minimalnim rezultatom 1:0.

Nedostajali su Ibra i Silva, očigledno.

U prvom poluvremenu igralo se dosta rezervisano, a najprimetniji u redovima u "roso-nera" bio je Brazilac Robinjo. U nastavku su igrači Milana verovatno olako svratili povratnika u Seriju A, pa je posle kornera u 59. minutu Andrea Košta bio najviši u skoku i matirao Abijatija za vođstvo od 1:0, a ispostaviće se da je to bilo dovoljno za pobedu nad konkurentom za titulu.

Pokušao je posle Mario Jepes da uzvrati na sličan način posle kornera, a u zaustavnom vremenu je zapretio Boateng, ali je njegov šut zaustavila stativa. Heroj Sampdorije bio je golman Romero sa odličnim intervencijama.

Sve rezultate prvog kola Serije A možete pogledati OVDE.