• 0

PREMIJER LIGA: Ne pomažu Fulamu Berbatov i Ričardson

Vest Hem dočekao je Fulam na startu trećeg kola najbolje engleske lige i pobedio 3:0. Debitovali Berbatov, Ričardson i Kerol

• 0

Posle poraza od Svonsija u prošlom kolu, Vest Hem deklasirao je Fulam 3:0. Dolazak Dmitrija Berbatova, koji je ušao u igru na početku drugog poluvremena, i Kjerana Ričardsona, koji je igrao od starta, nije mnogo značio ekipi Fulama, barem ne u ovom kolu Premijer lige. Reprezentativac Engleske Endi Kerol debitovao je za "čekićare".

Vest Hem je poveo već u prvom minutu golom Nolana. Rejd je bio precizan u 29. minutu da bi Tejlor povećao prednost na visokih 3:0 pred sam kraj poluvremena u 41. minutu.

U drugom poluvremenu nije bilo golova. Fulam je izgleda slabo organizovao, a Vest Hem je smireno čekao svoju šansu. Zanimljiv prelazni rok i 3:0 već na startu trećeg kola obećavaju uzbudljivu sezonu, ali očigledno je potrebno ekipama da se uigraju.