• 0

JELEN SUPERLIGA: "Lale" kolo vode, Rad slavio u Subotici

Do samog finiša utakmica četvrtog kola Jelen Superlige činilo da ćemo golove moći da vidimo samo u Subotici i Borči, ali je Jagodina od 89. minuta postigla dva gola. Spartak i Rad odigrali 2:3, BSK - Javor 1:0

• 0

Fudbaleri Donjeg Srema više nisu lideri JSL lige. Oni su kao domaćini na stadionu Vojvodine izgubili od Novosađana 1:0 (0:0), pa sada "lale" predvode srpsku fudbalsku elitu.

Gol Milana Bojovića iz slobodnog udarca u 55. minutu, uz još dve-tri situacije, bilo je sve vredno pomena. Statistike radi, fudbaleri Vojvodine i dalje nisu primili gol, dok, s druge strane, Smederevo ni posle četiri utakmice nije dalo nijedan. Duel u Novom Sadu trebalo je da bude derbi... Nije!

- Teška utakmica i tvrdim da do kraja prvenstva neće biti lakih - rekao je trener Vojvodine Zagorčić.

Fudbaleri Marka Nikolića se iz Subotice vraćaju sa sva tri boda, a ovaj duel je predstavljao meč najprijatnijeg i najneprijatnijeg iznenađenja JSL lige. Spartak još nema ni bod, dok "građevinari" nemaju poraz.

Jagodina je u drugom poluvremenu prelomila susret protiv Slobode, pa sada sa devet bodova "za vratom" dahće Vojvodini. U "Vizelj parku" BSK iz Borče je rezultatom 1:0 pobedio Javor, nanevši Ivanjičanima prvi poraz. Mreže su u 4. kolu mirovale u Požarevcu, gde su igrali Smederevo i Novi Pazar, ali i u Kuli na meču Hajduk - Radnički.