Ni Babović ne pomaže Saragosi!

Dojučerašnji vezista Partizana u prvenstvenom debiju igrao do 75. minuta. Šest golova u Barseloni

• 0

Tri remija i jedna pobeda domaćina - epilog je mečeva odigranih u nedelju u okviru četvrtog kola Primere.

Saragosa je doživela i treći poraz, jasno je ko dan da će i ove godine imati problema sa opstankom, a ekipi sa "Romarade" protiv Sosijedada nije pomogao ni Stefan Babović. Dojučerašnji vezista Partizana i zamenik kapitena u Humskoj bio je u startnoj postavi gostiju, ali se uklopio u sivilo tima i zamenjen je u 75. minutu na svom debi meču u španskom prvenstvu.

Sosijedad je "Anoetu" obradovao golovima u šest minuta drugog poluvremena. Martinez i Vela iz penala doneli su drugu pobedu i polovičan uspeh na početku sezone.

Goleada u Barseloni na kraju nije imala pobednika. Espanjol još ne zna za pobedu pred svojim navijačima, a gol za 3:3 od Bilbaa primio je sedam minuta pre kraja. Ubitačni tandem Atletika Aduric (dva gola) i Ljorente (jedan) omogućio je Baskijcima bod u Kataloniji.

Deportivo je i dalje bez poraza, a devet minuta ga je delilo od druge pobede. Granada je ipak stigla do drugog boda, posle još jednog remija 1:1 na svom stadionu.