BUNDESLIGA: Ajntraht se ne šali

Fudbaleri Ajntrahta iz Frankfurta i dalje nastavljaju da iznenađuju sve u Nemačkoj. Oni su u prvom meču 4. kola sa 2:1 pobedili Nirnberg u gostima

• 0

Fudbaleri Ajntrahta nastavili su sa dobrim izdanjima ove sezone, a poslednji koji su osetili snagu protivnika iz "Cvajte" su fudbaleri Nirnberga, koji su sa 1:2 (0:1), u prvom meču četvrtog kola Bundeslige, poraženi kao domaćini.

Ajntraht posle četiri odigrana kola ima maksimalan učinak i trenutno se nalazi na prvom mestu na tabeli, ispred minhenskog Bajerna, koji sutra gostuje Šalkeu iz Gelezenkirhena. Najprijatenije iznenađenje šampionata i povratnik iz Druge lige slavio je golovima Ervina Hofera u 25. i Takašija Inuija u 60. minutu.

Vođstvo Ajntrahta ublažio je udarcem glavom Sebastijan Polter 15 minuta pre kraja meča, a isti igrač propustio je idealnu priliku u samoj zavrsnici da domaćem timu donese izjednačenje.