SERIJA A: Borijelov gol dovoljan za prvi poraz Lacija (VIDEO)

Đenova odnela pobedu sa "Olimpika" golom Marka Borijela u 79. minutu, Boško Janković igrao celo drugo poluvreme

• 0

Fudbaleri Đenove naneli su prvi ovosezonski poraz Laciju u poslednjem meču četvrtog kola italijanske Serije A pobedivši "nebesko plave" 1:0.

Pobedonosni gol postigao je Marko Borijelo posle kontranapada, bivši fudbaler Rome, u 79 . minutu utakmice. Lacio je propustio ogroman broj prilika, što su Đenovljani znali da iskoriste i prekinu niz ekipe Vladimira Petkovića od tri pobede na startu sezone.

Srpski internacionalac Boško Janković odigrao je za Ðenovljane drugih 45 minuta.

Tako je aktuelni šampion Juvents jedina ekipa koja je zabeležila četiri pobede u isto toliko utakmica.

Rezultate ostalih utakmica četvrtog kola pogledajte OVDE.