SERIJA A: Fiorentina pobedila Đenovu na "Marasiju" posle 30 godina (VIDEO)

Golom Paskvala u 14. minutu "ljubičasti" slavili u desetom kolu Serije A. Ljajić igrao do 67. minuta, Tomović presedao na klupi

• 0

Fudbaleri Fiorentine pobedili su u gostima ekipu Ðenove sa 1:0 u poslednjoj utakmici 10. kola italijanske Serije A.

Ovim trijumfom "ljubičasti" su se učvrstili na petom mestu na tabeli i najavili ozbiljnu borbu za izlazak u Evropu sledeće sezone. Strelac jedinog pogotka utakmici bio je Manuel Paskval već u 14. minutu.

U timu Fiorentine do 67. minuta igrao je Adem Ljajić, dok je Nenad Tomović presedeo celu utakmicu na klupi gostiju. Boško Janković zbog povrede nije igrao za Ðenovu.