SERIJA A: Milanezi "preživeli" Siciliju

Fudbaleri Milana su podno Etne od 11. minutu gubili sa 0:1, ali su El Šaravi sa dva gola i Boateng rezultat preokrenuli do konačnih 3:1

• 0

U premijernom meču 15. kola Serije A fudbaleri Milana su, zahvaljujući sjajnom El Šaraviju, uspeli da sa Sicilije odu sa sva tri boda. "Roso-neri" su sa 3:1 (0:1) pobedili Kataniju.

Sa samo jednom promenom u odnosu na duel koji su Milanezi prošle nedelje odigrali sa Juventusom Masimilijano Alegri je izašao na teren podno Etne. Jepesa je zamenio Aćerbi, a sve što su se u svlačionici dogovorili "srušilo" se u 11. minutu, kada je Legrotalje savladao golmana Abijatija.

Tako je sve bilo do 53. minuta, kada je Stefan el Šaravi izjednačio, da bi samo 180 sekundi kasnije Boateng doveo momke sa "San Sira" u prednost. Domaći se nisu predavali, a sve je rešio El Šaravi 12. golom u sezoni, "debelo" u nadoknadi vremena.