PRIMERA: Pobeda Valjadolida u Sevilji

Ekipa Miroslava Đukića je posle pobede nad Seviljom od 2:1 na sedmom mestu na tabeli sa 21 bodom, isto koliko ima i Levante

• 0

Fudbaleri Valjadolida nastavili su sa dobrim partijama, pošto su na gostovanju Sevilji odneli tri boda pobedom od 2:1 u poslednjoj utakmici 14. kola španske Primere.

Ekipa Miroslava Đukića povela je već u drugom minutu golom Eberta, a posle deset minuta je stvar praktično bila rešena pogotkom Oskara.

Kiks i autogol Gonsalveša u drugom poluvremenu ipak nije poremetio Valjadolid da sačuva prednost i odnese pobedu iz Sveilje. Srpski internacionalac Antonio Rukavina odigrao je svih 90 minuta.

Valjadolid je sada na sedmom mestu na tabeli sa 21 bodom, isto koliko ima i Levante.