Biševac doneo pobedu PSŽ-u

Srpski internacionalac jedini strelac na meču u Brestu

• 0

Milan Biševac čuva prvo mesto Pari sen Žermenu u francuskom fudbalskom prvenstvu. Srpski internacionalac je već u 6. minutu bio strelac za pariski tim koji je ostvario minimalnu pobedu kao gost Bresta u 21. kolu.

PSŽ-u za vratom i dalje diše Monpelje koji je savladao Nicu na njenom terenu s 1:0 golom u poslednjem minutu. Između vodećeg dvojca je isto odstojanje – tri boda.

Uspešan je bio i Lion, ali je kod kuće stigao do pobede s 3:1 protiv Dižona u finišu utakmice, golovima u 82. i 90. minutu. Lil je bio siguran protiv Sent Etjena.

Rezultati 21. kola: Okser – Nansi 1:3 (0:0), Brest – Pari sen Žermen 0:1 (0:1), Lion – Dižon 3:1 (1:0), Nica – Monpelje 0:1 (0:0), Lorjen – Sošo 1:1 (0:0), Tuluz – Kaen 1:0 (1:0), Lil – Sent Etjen 3:0 (0:0). Nedelja: Evjan – Bordo, Valensjen – Ajačio (17 časova), Ren – Marsej (21).

Tabela: PSŽ 46, Monpelje 43, Lil 39, Lion 38, Ren 35 (-1), Marsej 34 (-1), Tuluz 34, itd...