KUP KRALJA: Saragosi pobeda, Betisu remi

Minimalnim rezultatom, Saragosa je Savladala Levante u osmini finala španskog kupa. Stefan Babović igrao od 79. minuta. Betisu izmakla pobeda protiv Las Palmasa (1:1)

• 0

Fudbaleri Saragose pobedilu su Levante kao gosti minimalnim rezultatom 1:0 u prvoj utakmici osmine finala španskog Kupa Kralja.

Karlos Arando je vrednu pobedu doneo sjajnim golom (lobom sa nekih 20 metara) u 92. minutu, zbog kog će mirno sačekati revanš na "Romaredi".

Stefan Babović ušao je u igru 79. minutu, upisavši tako skromni peti nastup u za Saragosu.

Fudbaleri Las Palmasa i Betisa odigrali su nerešeno 1:1. Betis je vodio golom Martina od 67. minuta, ali je u 84. izjednačio Hrisantus.