LIGA KUP: Ivanović se pridružio demoliranju Lidsa (VIDEO)

Pobedom od 5:1 nad Lidsom, fudbaleeri Čelsija su se plasirali u polufinale Liga kupa, a drugi gol je bio delo srpskog defanzivca

• 0

Fudbaleri Čelsija plasirali su se u polufinale engleskog Liga kupa pošto su  savladali ekipu drugoligaša Lidsa rezultatom 5:1.

Nakon deprimirajućeg poraza u finalu klupskog prvenstva sveta od Korintijansa, u nedelju u Jokohami (1:0), ekipa menadžera Rafe Benitesa nije dobro započela meč u Lidsu.

Domaćin je na poluvremenu stekao prednost, ali su "plavci" zaigrali mnogo angažovanije u nastavku, napravili preokret i u velikom stilu napunili mrežu protivnika.

Jedan od strelaca bio je srpski reprezentativac Branislav Ivanović, koji je odigrao celu utakmicu u dresu kluba sa Stamford Bridža.

Lids - Čelsi 1:5

(Bekio 37 - Mata 47, Ivanović 64, Mozes 66, Azar 81, Tores 84)