SERIJA A: Kaljari šokirao Romu na Olimpiku!

Tim sa Sardinije odličnom igrom potpuno zasluženo trijumfovao sa 4:2 i odneo bodove iz Rima

• 0

Fudbaleri Kaljarija priredili su veliko iznenađenje, pošto su kao gosti savladali ekipu Rome sa 4:2, u prvoj utakmici 23. kola italijanske Serije A.

Tim sa Sardinije šokirao je domaće navijače, ali je odličnom igrom potpuno zasluženo odneo bodove iz Rima. Da može do iznenađenja, Kaljari je pokazao vodećim golom već u trećem minutu i nije posustao kada je pola sata kasnije "vučica" izjednačila.

Organizovanom, angažovanom i efikasnom igrom gosti su u nastavku meča dominirali, pa su postigli još tri gola, a konfuzni domaćin u finišu je samo ublažio neočekivani poraz.

Kaljari je sa tri boda sasvim odmakao od opasne zone, dok je Roma ostala na razočaravajućem osmom mestu prvenstvene tabele.