SERIJA A: Juve ponovo sam na vrhu! (VIDEO)

Juventus je efektnim golovima Matrija i Lihtštajnera slavio u Veroni protiv Kjeva 2:1 i ponovo stekao tri boda prednosti nad Napolijem

• 0

U prvom nedeljnom meču 23. kola Serije A, Juventus je kao gost slavio u Veroni protiv Kjeva 2:1 i ponovo je sam na vrhu tabele, sa tri boda prednosti ispred Napolija, iako je morao da nastupi prilično oslabljen, bez Vučinića, Bonučija, Kjelinija i trenera Kontea.

Gosti su poveli u desetom minutu, kada je na sjajno poigravanje Artura Vidala Alesandro Matri uputio neodbranjiv volej u mrežu.

U završnici prvog poluvremena, Juventus je dupolirao prednost, kada je u 42.minutu Đovinko sjajno petom uposlio Švajcarca Lihtštajnera, koji takođe levicom pogađa sa desetak metara skoro isto mesto kao Matri pola sata ranije.

U sedmom minutu drugog poluvremena Tero je uspeo da uputi šut sa nekih 14-15 metara pored nekoliko igrača Juventusa i zatrese mrežu. Domaćin je bio angažovaniji u nastavku, međutim to nije bilo dovoljno da bi stigao do izjednačenja.