POBEDA ZA KRAJ: Partizan nadigrao Antićev Šandong

Jedini gol na poslednjem pripremnom meču Partizana u Beleku postigao je Lazar Markovič u 37. minutu, što mu je bio prvi gol na pripremama

• 0

Fudbaleri Partizana pružili su najbolju partiju u poslednjem pripremnom meču u Beleku i savladali Šandong, koji predvodi Radomir Antić, sa rezultatom 1:0.

Među stativama je bio uspešan golman Živko Živković, a u drugom poluvremenu nije bilo mnogo posla za njega jer je odbarana ovaj put bila na nivou i nije dozvolila da Partizan primi 12. gol na pripremama.

U 37. minutu iskusni Saša Ilić poslao je odličnu loptu ka Lazaru Markoviću, koji je lako savladao golmana kineske ekipe. Predrag Luka i Marko Živković su briljirali.

PARTIZAN: Ž. Živković, M. Živković, Miljković, Ivanov, Stanković, Smiljanić, Ilić, Luka, Pantić, L. Marković, Kojić.
Klupa: Petrović, Pauljević, Lovre, Babić, Ninković, Leo Silva, Janković, S. Marković, Knežević, A. Živković.

ŠANDONG: 1 - Jang Čeng, 2 - Liu Jindong, 3 - Du Vei, 6 - Žu Hajbin, 8 - Vang Jongpo, 15 - Juan Veivei, 20 - Vang Gang, 21 - Lju Binbin, 24 - Lu Ženg, 29 - Maćena, 41 - Luo Senven.

(Telegraf.rs / Foto: partizan.rs)