Babalj "proradio" u Australiji! (VIDEO)

Bivši fudbaler Crvene zvezde bio je strelac drugog gola za Melburn hart u pobedi protiv Perta 2:0

• 1

Bivši fudbaler Crvene zvezde Eli Babalj "proradio" je vrlo brzo po povratku u Australiju. Povratnik u ekipu Melburn harta postigao je u 57. minutu drugi gol za svoj tim u pobedi nad Pertom 2:0, a nedavno je bio i strelac za reprezentaciju Australije.

Babalju je ovo treći nastup za Melburn od odlaska sa "Marakane", a u prva dva meča pretrpeo je poraze protiv Sidneja i gradskog rivala Viktorije.

Najavljen kao veliko pojačanje, Babalj je u Crvenoj zvezdi odigrao osam utakmica u svim takmičenjima i postigao jedan gol u pobedi nad Smederevom 3:1, ušavši sa klupe u 83. minutu.