BUNDES: Remi Augzburga i Majnca, Frajburg u poslednji čas

Golovima Salaja i Moldersa Majnc i Augzburg podelili su bodove, dok je Frajburg u 87. minutu stigao do pobede nad Dizeldorfom

• 0

Fudbaleri Augzburga odigrali su nerešeno 1:1 sa Majncom na svom stadionu u 21. kolu nemačke Bundeslige.

Majnc je poveo golom Adama Salaja u 43. minutu, ali je u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena ostao sa igračem manje, pošto je Šon Parker dobio direktan crveni karton. Augzburg je izjednačio preko Saše Moldersa u 57. minutu.

U poslednjem nedeljnom meču, Frajburg je u završnici postigao gol nad Dizeldorfom za minimalnu pobedu.