Odbojkašice Zvezde osvojile 16. trofej Kupa

Crveno-bele odbojkašice pobedile Vizuru 3:1 u finalu koje je odigrano u beogradskoj Hali sportova

• 0

Odbojkašice Crvene zvezde osvojile su trofej Kupa Srbije pošto su u nedelju u Beogradu, u finalu završnog turnira, savladale ekipu gradskog rivala Vizure 3:1 (26:28, 25:19, 25:23, 25:23).

"Crveno-bele" su osvojile ukupno 16. trofej državnog kupa, a pehar kapitenu Ani Bjelici uručio je predsednik Odbojkaškog saveza Srbije (OŠ) Aleksandar Boričić.

Zlatne medalje pobednicama su predali prvi potpredsednik OŠ Nenad Golijanin i predsednik Crvene zvezde Zoran Manasijević, dok su predsednik opštine Novi Beograd Aleksandar Šapić i predsednik OK Vizura Zoran Radojičić predali srebrne medalje odbojkašicama Vizure.

Utakmica je odigrana u Hali sportova na Novom Beogradu, pred oko 1.000 gledalaca, a sudili su Svetlana Zotović i Boris Kolarević.