SERIJA A: Baloteli ubija iz slobodnjaka, Milan pobedio Parmu! (VIDEO)

Pobedom od 2:1 nad desetoplasiranom ekipom, Milan je bar nakratko ponovo ispred Intera, a Super Mario je jedini strelac svoje ekipe od kako je došao u januarskom prelaznom roku!

• 0

U prvom meču 25. kola Serije A, fudbaleri Milana ostvarili su pobedu nad ekipom Parme na stadionu "Đuzepe Meaca" rezultatom 2:1.

Do novog trijmfa, "rosoneri" su stigli prvo preko autogola Palete, a onda i fenomenalnog gola super pojačanja Marija Balotelija iz slobodnog udarca, čime je Italijan već posle tri utakmice jasno stavio do znanja da je u Milan prešao da bi postizao golove. Zapravo, od kako je Baloteli prešao u Milan, on je i jedini strelac svoje ekipe!

Super Mario je zajedno sa Boatengom i Niangom pretio golu gostiju koji su generalno u lošoj formi, ali su na "San Siru" pružali jak otpor, a svoje šanse su gradili preko Alesandra Rosija.

Ipak, u 39. minutu, kiks Gabrijela Palete, koji je zatresao svoju mrežu, bio je odskočna daska za Milan u drugom poluvremenu.

Sve do 78. minuta na snazi je bio rezultat 1:0, a onda je na scenu stupio sjajni Baloteli i zaista prelepim golom zapečatio novu pobedu za Milan.

Parma je jedino uspela da umanji rezultat preko Sansonea u poslednjim sekundama meča.