PRIMERA: Mesijeva dva gola protiv Granade, ukupno 301 za Barsu (VIDEO)

Argentinac je zabeležio i svoj 301. gol za Barselonu i obezbedio pobedu svojoj ekipi nad 14. ekipom na tabeli Granadom 2:1

• 0

Najavljivalo se da će Leo Mesi na utakmici 24. kola Primere protiv Granade upisati i svoj 300. gol za Barselonu. Argentinac je nedugo posle tog zabeležio i 301. gol, kojim je obezbedio pobedu Barsi nad 14. ekipom na tabeli - 2:1.

Autsajder je na svom terenu poveo protiv Katalonaca, golom Igala u 26. minutu. I taj se rezultat zadržao do kraja prvog poluvremena.

Nastavak je bio Mesijev prepoznatljivi šou - najpre je doneo egal u 50. minutu, kada se našao na pravom mestu posle odbijene lopte golmana, a pobedu je zapečatio u 73. iz slobodnjaka. Argentinac je vezao i 14. utakmicu na kojoj je bio strelac!

Tako Granada nije mogla da ponovi podvig kao nedavno protiv Reala.