PSŽ pobedio Marsej, Viktorija talija Bekamu! (VIDEO)

U pobedi "svetaca" u francuskom derbiju završnu akciju, koju je golom krunisao Ibrahimović, započeo je Englez, kome je podršku pružala supruga sa tribina

• 1

Fudbaleri Pari Sen Žermena savladali su trećeplasirani Marsej rezultatom 2:0 na "Parku prinčeva" i napravili novi važan korak ka osvajanju francuske Lige 1.

Parižani su od početka bili bolji rival. Oni su do prvog gola stigli u 26. minutu, kada je Lukaš Moura sa ivice kaznenog prostora šutirao, ali se lopta odbila od Nkouloua i završila u mreži Marseja. Krenuli su gosti nešto agresivnije da igraju, a prelazili su preko Valbuena i Žinjaka.

Januarsko pojačanje Dejvid Bekam je u 76. minutu debitovao i zamenio Havijera Pastorea. On je iskoristio da u završnici proigra Meneza, koji je potom s leve strane poslao loptu Zlatanu Ibrahimoviću, koji je sa tri metra lako matirao golmana za 2:0 u 90. minutu.

PSŽ je prvi na tabeli sa 54 boda, prati ga Lion sa 51, a Marsej je i dalje treći sa 46 bodova.

Bekam je sa tribina imao podršku svoje supruge Viktorije.