SERIJA A: Ljajić poveo, Bolonja preokrenula (VIDEO)

U odloženom meču 26. kola italijanske Serije A, Adem Ljajić postigao gol za vođstvo tima iz Fiorentine, ali domaći ipak uspeli da preokrenu u drugom poluvremenu (2:1)

• 0

Mogao je Adem Ljajić da donese Fiorentini nova tri boda i da preseli svoj tim na četvrto mesto, ali je Bolonja uspela da u drugom poluvremenu okrene "vodu na svoju vodenicu" (2:1) i pobegne na 14. mesto na tabeli Serije A.

Odloženi meč 26. kola italijanskog nacionalnog prvenstva koji je trebalo da se odigra u nedelju odigran je u utorak. U poslednjem meču kola tim iz Firence vodio je do 58. minuta i bio možda čak i bolji, ali su domaći onda dodali gas i uspeli da sebi obezbede vrlo važnu pobedu za beg od opasne zone.

Prvo je Marko Mota izjednačio rezultat, a zatim je i Lazaros Hristodolopulos, šest minuta pre kraja, doneo veliku radost navijačima na "Renato Dal'ara" stadionu.

Fiorentina je ostala na šestoj poziciji sa 42 boda i pet bodova manje od trećeplasiranog Lacija, koji je poslednja ekipa koja ima mesto koje vodi u kvalifikacije za Ligu šampiona. Bolonja se ovom pobedom popela za tri mesta i sada je na 14. poziciji sa osam bodova više od Sijene koja je prva "ispod crte".