PRIMERA: Babović i Saragosa lagano pali protiv Hetafea (VIDEO)

Tim iz predgrađa Madrida iskoristio je ulogu favorita i slavio 2:0 protiv Babovićevog tima, što bi srpskog internacionalca moglo da "otera" u Segundu

• 0

Hetafe je opravdao ulogu favorita i u prvom meču 26. kola španske Primere savladao Saragosu na svom "Alfonso Perezu" 2:0.

Domaći su poveli u 21. minutu posle dobre akcije Pera Leona, koji je prošao po desnoj strani i uposlio Kolungu, koji je lagano smestio loptu u mrežu.

U drugom poluvremenu viđeno je dosta nervoze i grubih startova, što je rezultiralo po jednim crvenim kartonom na obe strane. Prvo je Luvens zaradio crveni karton za goste, što je Eskudero iskoristio i posle samo 60 sekundi postigao sjajn gol iz slobodnjaka, koji je Hetafeu doneo nedostižnu prednost.

Asistent kod prvog gola je u narednih dva minuta zaradio dva žuta kartona i onda su rivali do kraja ostali sa po 10 igrača na terenu.

Stefan Babović opet je igrao za gostujući tim, samo što je ovog puta teren napustio u 74. minutu pri rezultatu koji je i na kraju stajao na semaforu.

Tim iz Saragose se sa ovim porazom nalazi u vrlo nezavidnoj situaciji, jer bi u slučaju pobede Selte nad Seviljom mogli da skliznu na 18. poziciju, a to je mesto sa kojeg se ide pravo u drugu ligu.