Vukić postigao lep gol na debiju za PAOK (VIDEO)

Bivši igrač Partizana dobio je priliku da zaigra za solunski PAOK i već na prvoj utakmici upisao se u strelce, i to na vrlo zanimljiv način

• 1

Zvonimir Vukić, nekadašnji reprezentativac Srbije i fubdaler koji je u tri navrata igrao za Partizan, debitovao je za PAOK i već na prvoj utakmici pokazao zašto su Solunci želeli da ga dovedu u januaru.

U igru je ušao u 67. minutu i bilo mu je dovoljno samo 20 minuta da postigne svoj prvi gol u dresu PAOK. On je u 87. minutu sjajno iskoristio povratnu loptu i "sa penala bocnuo" loptu, te postigao četvrti gol u pobedi svog tima nad Panioniosom - 4:2.

Njegov gol možete videti na videu na 2:20, ali predlažemo da pogledate ceo video jer ima zaista lepih golova.

PAOK posle 24 kola zauzima treću poziciju na tabeli i za liderom Olimpijakosom zaostaje ogromnih 17 bodova.