PRIMERA: Het-trik Negreda za teror nad Seltom (VIDEO)

U poslednjem meču 26. kola španske Primere Sevilja razbila Seltu na svom "Ramon Sančez Pishuanu" (4:1)

• 0

Fudbaleri Sevilje savladali su na domaćem terenu ekipu Selte sa 4:1, u preostaloj utakmici 26. kola prvenstva Španije.

Popularna "Zver sa Valjekasa" Alvaro Negredo još jednom je pokazao kakav je napadač, pa je sa tri gola rasturio goste iz Viga.

Selta je u prvom poluvremenu pružila solidan otpor, međutim, onda je usledio teror Negreda, koji je prvo u 12, a zatim i u 29. minutu doveo svoj tim u vođstvo od dva gola razlike. Gosti su u 40. minutu smanjili na 2:1, ali su domaći dokrajčili Seltu u drugom poluvremenu preko Medela i koga drugog do Negreda.

Andalužani su desetom pobedom ove sezone ostali u sredini tabele, dok su gosti iz Galicije pretrpeli 15. poraz i nalaze se među tri kluba kojima preti ispadanje iz Primere.