RUKOMET: Zvezda ispala već u osmini finala Kupa!

"Crveno-beli" su izgubili i treći meč u nizu, a ovog puta bolji je bio PKB (33:28), koji se zasluženo plasirao među osam najboljih timova u Kupu Srbije

• 0

Treći u nizu poraz Crvene zvezde, ovoga puta za eliminaciju iz Kupa. U četvrtfinale zasluženo ide PKB, koji je u Padinskoj skeli trijumfovao rezultatom 33:28 (16:13). Manjak igrača u rotaciji, samo tri raspoloživa beka i sve nedaće na plećima tima Nenada Peruničića preteško su breme, pa su tako "crveno-beli" poklekli već u osmini finala.

Mada dobro su počeli, poveli sa 6:3, ali se domaćin prenuo, pa zahvaljujući odbranama Simića, razigranim Vukoviću i Todoroviću, uspeo da napravi razliku.

"Crveno-beli" su i na početku drugog dela igre imali dobar period, u 34. minutu se primakli na samo gol zaostatka (17:18), ali to je bilo sve jer su "mlekadžije" desetak minuta pred kraj podigle prednost i na deset razlike (30:20).